MENU
Novinky Úspěch na Mezinárodním mistrovství Slovenska

Úspěch na Mezinárodním mistrovství Slovenska

Uplynulý týden se na Tálích konalo Mezinárodní mistrovství Slovenska. Náš klub skvěle reprezentovala Terka Koželuhová a Filip Ráža. Oba přivezli domů medaile a na Slovensku se jim opravdu dařilo. Těžké hřiště v Tálích oba zvládli na výbornou. Mnoho nechybělo a mohli se radovat z prvních míst. Nicméně se oba nevyvarovali drobných výkyvů, Terka skončila druhá a Filip třetí. Gratulujeme k velkému mezinárodnímu úspěchu!


Novinky

Dýšinská žabička 2022

Termíny tradičního turnaje Dýšinská žabička pro rok 2022.

Cross Country na Dýšině proběhne v říjnu

CROSS COUNTRY se uskuteční 31. října 2021. V loňském roce se tento podzimní turnaj kvůli koronaviru nekonal. Pojďme se ale...

Kam dál

Nastavení Cookies

© Greensgate 2022, Design by Beneš & Michl