MENU
Novinky Výroční turnaj k 15. letům

Výroční turnaj k 15. letům

 

Letošní rok je pro Dýšinu důležitým milníkem v historii – slavíme 15 let od založení hřiště a golfového klubu. Celý srpen se proto nese v duchu oslav a pro členy i fee hráče je připravena spousta zajímavých nabídek a akcí.

Vrcholem členských oslav je každoročně výroční turnaj a ten se letos uskutečnil v sobotu 17. srpna. Počet přihlášených předčil naše očekávání  a na start se postavilo 132 hráčů. Počasí si s námi od počátku týdne pohrávalo, ale nakonec zvítězilo sluníčko a déšť nás minul.

Celý den začal pro hráče bohatou snídaní v restauraci a už od 8:00 začaly startovat jednotlivé flighty, přičemž poslední vyrazil na hřiště až v 13:30. Na Bavarian Bistru bylo pro hráče připraveno občerstvení a navíc po hřišti jezdila celý den catering buggy, která golfistům zajišťovala pitný režim.

Když slavíme 15 let, tak překvapení na patnácté jamce. U greenu stála slavnostní brána ve tvaru našeho loga П, kde se hráči nechali vyfotit,včetně řady rekvizit pro zpestření. A právě tato fotka večer doplnila Pamětní list.

Večerní program zahájil prezident klubu Jan Hlaváček ve 20:00, po kterém následovalo tolik očekávané otevření rautu. Kolem deváté hodiny proběhlo z úst prezidenta klubu vyhlášení turnaje, který již tradičně vyzpovídal každého jednotlivého vítěze.

A jak to dopadlo:

Kategorie 0 – 18:

  1. místo                    Šikošová Tereza
  2. místo                    Abraham Jindřich
  3. místo                    Zedníček Jan

 

Kategorie 18,1 – 54:

  1. místo                    Keltyčková Jitka
  2. místo                    Martínek Jindřich
  3. místo                    Špačková Lenka

 

Absolutním vítězem turnaje se stal Václav Kuna se 75 ranami a jeho jméno přibude na poháru primátora města Plzně. Pohár Vaškovi předávali zástupci města – pánové Šindelář a Zarzycký.

Závěrem vyhlašování vítězů proběhl křest druhého vydání knihy „Dýšina a golf v proměnách času“, jejíž autorem je Ivan Hlaváček. Pro přítomné členy byly tyto knihy připraveny jako překvapení a dárek od majitelů resortu.

Po celé odpoledne se na velké obrazovce nad pódiem promítaly fotky členů a hřiště z minulých 15 let, kde měl každí možnost zavzpomínat na různé turnaje, plesy, přestavby na hřišti či jiné zážitky, které ho pojí s Dýšinou. A jako překvapení se promítaly „zdravice k 15 letům “  natočené s vybranými golfisty, členy a majiteli resortu.

Po vyhlášení následovalo vystoupení skupiny ABBA Stars, které rozproudilo večerní zábavu. Poté se ujal kormidla DJ Balík a slavilo a tančilo se do pozdních nočních, až ranních, hodin.

Závěrem děkujeme všem za účast na této ojedinělé slavnostní akci a budeme se těšit na viděnou s Vámi všemi v Greensgate Resortu v Dýšině.



Novinky

Klubové poplatky pro sezonu 2023 vyhlášeny

Klubové poplatky pro sezónu v období 15.3. - 14.11.2023

Dýšinská žabička 2022

Termíny tradičního turnaje Dýšinská žabička pro rok 2022.

Kam dál

Nastavení Cookies

© Greensgate 2024, Design by Beneš & Michl