MENU
Klubové turnaje a akce Ladies' Tuesdays Finále Ladies' Tuesdays 2019

Finále Ladies' Tuesdays 2019

Finálový turnaj se letos uskutečnil 17. září a počasí golfistkám ke hře přálo. Na start se postavilo 33 hráček a rozdíly by výkonech byly minimální. A právě i výsledky závěrečného turnaje zamíchaly celkovým pořadím letošní série.

Na Bistru opět čekal zástupce společnosti Via Vini p. Čepek a dámy měly možnost ochutnat to nejlepší z celého letošního roku – co nejvíc na jednotlivých kolech chutnalo, tak to bylo možno otestovat právě na tomto turnaji na Bistru.

V restauraci byly připraveny dvě prezentace pro hráčky po dohrání turnaje. První stánek bylo od rodinné včelařské firmy Beecaver s představením včelích a medových produktů této firmy, které bylo možno na místě zakoupit. Druhý byl od kosmetické společnosti Guerlain s jejich dekorativní kosmetikou a parfémy, čehož některé hráčky využily a nechaly se nalíčit.

Ceny pro výherkyně tohoto pátého kola věnovalo Kydlíček kuchyňské studio a jejich specializovaná prodejna Miele Center Plzeň. Dále společnost Designový nábytek zaměřující se na vybavení kanceláří, restaurací nebo také soukromých domů. Z pohledu zdravé výživy byla zástupcem sponzorů společnost Lifefood,  rodinná firma v oblasti RAW FOOD. Dámy měly možnost si také prohlédnout vozy značky Renault, které představila společnost Auto Hornát s.r.o.

Do losovacích cen věnoval pobyt hotel angus farm Soběsuky, společnost vyrábějící šperky KAT Jewelry a dále prémiová vlasová kosmetika TONI & GUY.

3. místo                    Hrdinová Zuzana

Na závěr se vyhlašovaly také celkové výsledky Ladies´ Tuesdays 2019 a které dámy zvítězily v celoročním žebříčku a co se hrálo:

1. místo                    golfový pobyt 3 noci v Zala Spring Resort v Maďarsku pro 2 osoby
  2. místo                    víkendový golfový pobyt v Ypsilon Golf Resort pro 2 osoby
  3. místo                    víkendový golfový pobyt v Golf & Ski Resortu Ostravice pro 2 osoby

1. místo                    Kolaříková Lucie
  2. místo                    Rozlivková Jana
  3. místo                    Boudová Jitka

Kompletní výsledky >>> ZDE

1. místo                    Hafnerová Andea
  2. místo                    Bečaverová Lenka

Závěrem ještě jednou gratulace vítězkám, poděkování sponzorům a s Vámi všemi se budeme těšit na viděnou při dalším ročníku v roce 2020.