MENU
Novinky Cross Country na Dýšině proběhne v říjnu

Cross Country na Dýšině proběhne v říjnu

CROSS COUNTRY se uskuteční 31. října 2021.

V loňském roce se tento podzimní turnaj kvůli koronaviru nekonal. Pojďme se ale ohlédnout za rokem 2019, turnaj proběhl na začátku listopadu.

Hola, hola, podzimní turnaj volá …. a přesně s tímto nadšením se 40 přihlášených „golfových dobrodruhů“ vrhlo vstříc 3. listopadu 2019 netradičnímu zážitku.

Na pomoc účastníkům byla pouze mapka a navigační body odpaliště a greenu u každé jamky. Nezbytná výbava byl ještě obložený čerstvě upečený preclík.

Cíl byl jasný, obejít všech 13 nachystaných jamek v nečekaném a mnohdy až překvapivém pořadí či směru. Jaká nejkratší cesta to bude s nejmenším počtem ran bylo na taktice každého hráče. 

Komu chyběla odvaha, měl před klubovnou a Bavarian bistrem k dispozici skvělé červené svařené víno ze sklepů Greensgate Restaurantu.

Počasí bylo vzhledem k prvnímu listopadovému víkendu nad očekávání! Všichni s úsměvem prošli nástrahy trasy. Nikdo nezabloudil a ve stejném počtu, jako na startu, jsme se sešli u teplého oběda.

A pak přišlo nečekané vystoupení!

Zpestřením celého turnaje byla vložená soutěž našich nejmladších mužů v poli, ve složení flightu Dan Hlaváček, Lukáš Janda, Martin Vancl a Jan Zedníček jun., kteří se mezi sebou opět vsadili o zajímavou akci. A tak jsme s úsměvem přihlíželi na otužileckou prohru a koupačku v naší fontáně před klubovnou.Novinky

Klubové poplatky pro sezonu 2023 vyhlášeny

Klubové poplatky pro sezónu v období 15.3. - 14.11.2023

Místní pravidla

Děkujeme za dodržování pravidel. Užijte si hru na Dýšině!

Kam dál

Nastavení Cookies

© Greensgate 2024, Design by Beneš & Michl