MENU
Aktuality Pravé podzimní Cross Country na Dýšině

Pravé podzimní Cross Country na Dýšině

Hola, hola, podzimní turnaj volá …. a přesně s tímto nadšením se 40 přihlášených „golfových dobrodruhů“ vrhlo vstříc netradičnímu zážitku.

V neděli 3.11.2019 jsme společně odehráli naši tradiční Dýšinu jinak v podobě CROSS COUNTRY.

Cannon startem v 10:30 se do dobrodružství vrhlo početné pole 40 účastníků. Na pomoc jim byla pouze mapka a navigační body odpaliště a greenu u každé jamky. Nezbytná výbava byl ještě obložený čerstvě upečený preclík.

Cíl byl jasný, obejít všech 13 nachystaných jamek v nečekaném a mnohdy až překvapivém pořadí či směru. Jaká nejkratší cesta to bude s nejmenším počtem ran bylo na taktice každého hráče. 

Komu chyběla odvaha, měl před klubovnou a Bavarian bistrem k dispozici skvělé červené svařené víno ze sklepů Greensgate Restaurantu.

Počasí bylo vzhledem k prvnímu listopadovému víkendu nad očekávání! Všichni s úsměvem prošli nástrahy trasy. Nikdo nezabloudil a ve stejném počtu, jako na startu, jsme se sešli u teplého oběda.

A pak přišlo nečekané vystoupení!

Zpestřením celého turnaje byla vložená soutěž našich nejmladších mužů v poli, ve složení flightu Dan Hlaváček, Lukáš Janda, Martin Vancl a Jan Zedníček jun., kteří se mezi sebou opět vsadili o zajímavou akci. A tak jsme s úsměvem přihlíželi na otužileckou prohru a koupačku v naší fontáně před klubovnou.


Greensgate

© Greensgate 2020, Design by Beneš & Michl