MENU
Klubové turnaje a akce Ryder Cup 2019 s Albatrossem

Ryder Cup 2019 s Albatrossem

V sobotu 31. 8. 2019 proběhl v našem resortu tradiční Ryder Cup mezi hráči z Greensgate a  Albatrossem.

Letošní sestava Greensgate byla velice silná, neboť i soupeř zařadil do startovní listiny vynikající hráče.

Barvy Greensgate hájili: Ivan Hlaváček, Jan Hlaváček, Petr Šikoš, Michal Čepelák, Václav Čepelák, Petr Černý, Jakub Stanislav, Ivan Hašek, Jana Hlaváčková, Eva Hlaváčková, Martina Matyášová, Nataša Fashingbauerová.

Naši hráči i protihráči byli v plné síle a po první devítce hracího systému Fourball vedl náš tým 5/1.

Druhá část hry, jamkovka jednotlivců, byla již vyrovnanější a dámy z Albatrossu uhrály body nad našimi. Pánové nás ovšem podrželi, udrželi náskok a obhájili pohár Ryder Cupu, který tímto až do dalšího ročníku zůstává v naší klubovně!

Závěrem děkujeme hráčům za reprezentaci a gratulujeme k výhře!


Greensgate

© Greensgate 2020, Design by Beneš & Michl