MENU
Klubové turnaje a akce Ryder cup s Darovanským dvorem

Ryder cup s Darovanským dvorem

Ryder Cup s Darovanským dvorem 2020


Greensgate Golf Club vs. Golf Klub Darovanský Dvůr
Do klubové sbírky rydercupových úlovků v letošní sezoně nám chyběl poslední pohár. Po vzájemných meziklubových utkáních se spřátelenými kluby Albatrossem a Ypsilonkou jsme v našem resortu v sobotu 5. září 2020 přivítali hosty Golf Klubu Darovanský Dvůr.

Druhý ročník tohoto vzájemného klání jsme započali prvním týčkem v 11:00 hod. Forma soutěže byla tradiční, první devítka formou Bestball dvojic a druhou devítku jsme poměřili síly jako jednotlivci. Od první jamky byla atmosféra velmi napínavá.

V Bavarian Bistru nás v průběžných výsledcích dělil pouze jeden bod skore 3:2 ve prospěch našeho týmu.

Soustředěnost a plné odhodlání za svůj tým zvítězit nás neopustila ani v druhé devítce a opět těsně jsme udrželi i konečný výsledek.

Všichni byli ve výborné kondici. Poděkování presidenta klubu si za neobyčejnou bojovnost zasloužili Jana Hlaváčková a Václav Čepelák.

Celkové skóre bylo napínavé a těsné 9:8. Pohár bude tedy minimálně do příští sezony v naší klubovně.

Děkujeme za příkladnou reprezentaci GGC všem účastníkům!

 

Ryder Cup s Darovanským dvorem 2019
 

V sobotu 10. srpna se hrál 1. ročník Ryder cupu mezi Darovanským Dvorem a Greensgate. Tentokrát se utkání odehrálo na hřišti Darovanského Dvora.

Na start se postavilo 16 hráčů a za deštivého počasí vyrazili do hry. Počasí nepřálo po celý den, ale hráči statečně bojovali až do konce.

Za tým Greensgate nastoupili - Václav Čepelák, Ivan Hlaváček, Jan Hlaváček, Petr Černý, Jan Hrádek, Marcel Šlesinger, Richard Marek a Jiří Vlasák. Na první devítce se hrály dvojice a na druhé devítce singly.

Ve foursomech získala jediný bod dvojice Honza Hlaváček a Petr Černý, v singlech donesli body Honza Hlaváček, Petr Černý a Richard Marek. Celkové skóre skončilo 8:4 ve prospěch Darovanského Dvora a tak putovní pohár bude do příštího roku zdobit klubovnu na Darové. 

V roce 2020 přivítáme darovanské hráče na dýšinském hřišti a věříme že se pohár přesune k nám.

Nastavení Cookies

© Greensgate 2024, Design by Beneš & Michl