MENU
Klubové turnaje a akce Ryder Cup s Ypsilonkou

Ryder Cup s Ypsilonkou

Letošní ročník Ryder cupu proběhne na hřišti Ypsilonky 25. 8. 2019. 


Loňyký zápas Ryder Cupu s Ypsilonkou se uskutečnil v sobotu 11. srpna 2018 na našem hřišti. Zápasu tradičně předcházelo páteční tréninkové kolo a hlavně společné večerní setkání hráčů obou klubů. Ty nejodolnější se vydrželi družit až do ranních hodin.

V sobotu ráno kapitáni představili jednotlivé hráče a následně se vyrazilo bojovat o 9 bodů. Podle hendikepů byli mírnými favority hosté, ale jak to již několikrát ukázal formát jamkovky, hendikep není rozhodující.

Po singlech byl stav 3 : 2 pro domácí. Když po dvou čtyřhrách byl stav 4,5 : 2,5 vypadalo to s námi nadějně. Bohužel, poslední 2 zápasy vyhráli hosté a konečný výsledek zněl 4,5 : 4,5. Vzhledem k pravidlům soutěže, při rovnosti bodů zůstává pohár obhájcům. Takže se pohár vrátil do Liberce. 

Chci poděkovat hráčům za velkou bojovnost a klubu za podporu, bez které by se letošní ročník nemohl uskutečnit. A ještě sestava našich reprezentantů: Aleš Beran, Miroslav Salzmann, Adam Augustin, Tomáš Dušek, Vladimír Soukup, Tomáš Průcha, Milan Gütter, Martin Ženíšek, Bořivoj Brouček, Miroslav Votava, Ivan Hlaváček. Petr Šikoš a Rudolf Jastraban. 

Věřím, že za rok v Liberci pohár získáme zpět.

Za Greensgate tým - Rudolf Jastraban

Greensgate

© Greensgate 2019, Design by Beneš & Michl