MENU
Novinky Dva tituly Mistrů ČR v kombinaci GOLF & BIKE pro Greensgate Golf Club

Dva tituly Mistrů ČR v kombinaci GOLF & BIKE pro Greensgate Golf Club

O víkendu 10. a 11.6. proběhlo na hřišti královského Golf Clubu Malevil již čtvrté mistrovství ČR v kombinaci golfu a maratonu  na horských kolech, do jehož výsledků zásadně promluvili i členové našeho Greensgate Golf Clubu.

Ty čekala nejprve sobotní etapa v sedle kola, která se jela v rámci závodu Malevil Cup zařazeného do série UCI Mountain Bike Marathon series 2017. Náročná trať o délce 48 km s převýšením téměř 1000 m dokonale prověřila síly všech golfistů ve startovním poli a nastavila první distance mezi účastníky. Ze zástupců našeho klubu ji nejlépe zvládl Jaroslav Jára, jehož čas těsně pod 2hod a 14min je zařadil na průběžné 3. místo mezi téměř padesátkou startujících.

Druhý den následovala golfová část, tedy turnaj hraný na rány na dobře připravené Malevilské osmnátce, ze které přinesl nejlepší výsledek z plzeňských reprezentantů  -  85 ran - Ruda Jastraban, což znamenalo 4. místo z golfové části kombinace.

Potom už následovalo intenzivní přepočítávání, kdy celkového výsledku se počítaly rány uhrané na hřišti dohromady s přepočtem cyklistické části, kde každé 2 minuty znamenaly další „trestnou“ ránu. První dva cenné kovy putovaly do Plzně v kategorii „veteránů“ nad 50 let, kde mistrovský titul získal Jaroslav Jára a na bronzové příčce ho na stupně vítězů doprovodil Rudolf Jastraban. V celkových výsledcích bez ohledu na věkovou kategorii pak ještě obsadili naši reprezentanti 13. (Radek Havel) resp. 19. místo (Michal Bíman).

Největší napětí bylo pak před finálním vyhlášením soutěže tříčlenných týmů, kde se do celkového výsledku počítaly dva nejlepší cyklistické časy a dva nejlepší golfové výsledky. O pouhé 2 rány se ale vítězem, a nositelem titulu Mistr České republiky pro rok 2017, stal Greensgate Golf Club, který reprezentovali Jaroslav Jára, Rudolf Jastraban a Radomír Havel. Za skvělou reprezentaci děkujeme!

Kompletní reportáž z mistrovství najdete na http://www.golf.cz/novinky/kolo-golf-2017-obhajil-spudich/ .

Pro všechny, kteří by si rádi podobný dvojboj vyzkoušeli, je připravena letos letní verze závodu na hřišti v Dýšině v termínu 4. a 5. 8. 2017, kde golfový výsledek bude potřeba obhajovat na cyklistické (o poznání jednodušší trati) v délce 12 km (resp. 6,5 km pro ženy a juniory). Podrobnosti najdete zde:Novinky

Klubové poplatky pro sezonu 2023 vyhlášeny

Klubové poplatky pro sezónu v období 15.3. - 14.11.2023

Dýšinská žabička 2022

Termíny tradičního turnaje Dýšinská žabička pro rok 2022.

Kam dál

Nastavení Cookies

© Greensgate 2024, Design by Beneš & Michl