MENU
Novinky Dýšinská žabička finále 2019 | Greensgate

Dýšinská žabička ve finále 2019

V neděli 13. října se uskutečnilo poslední finálové kolo letošní tour. Celé to odstartovalo v 9:00 hodin, kdy skvěle připravení hráči začali startovat se svačinou od Lifefood v bagu. A co víc, počasí v neděli přálo golfu nejlépe, jak mohlo. Po poledni se už vracely první flighty do klubovny a výsledky, které s sebou nosily, slibovaly ve finále veliké drama. 

Jak tedy dopadlo 6. kolo Žabičky? 

HCP 0 - 15 

 1. NOVÁ Martina
 2. PRŮCHA Tomáš
 3. GÜTTER MILAN

HCP 15,1 - 25

 1. NOVÁK David
 2. PISKACEK Philipp
 3. MAŠEK Kamil

HCP 25,1 - 54

 1. NENÍDAL Martin
 2. BACHMANNOVÁ Lenka
 3. NESNÍDAL-STRAKOVÁ Eva

Po hře si hráči pochutnali na specialitách naší kuchyně s vůní podzimního lesa. Bohatá losovačka nechyběla ani tuto neděli a následně nás čekalo velké finále v podobě vyhlášení celé letošní tour! S celkovým žebříčkem poslední kolo pěkně zamávalo, protože se v něm naděloval hned dvojnásobek bodů.  

VÍTĚZOVÉ DÝŠINSKÉ ŽABIČKY 2019

HCP 0 - 15 

 1. NOVÁ Martina
 2. GÜTTER Milan
 3. SALZMANN Miroslav

Kompletní výsledky: ZDE

HCP 15,1 - 25

 1. MARTÍNEK Jindřich
 2. MAŠEK Kamil 
 3. JÁRA Jaroslav

Kompletní výsledky: ZDE

HCP 25,1 - 54

 1. KOUTOVÁ Michaela
 2. NOVÁK Pavel
 3. HUSNÍKOVÁ Iveta

Kompletní výsledky: ZDE

Vítězové jednotlivých kategorií si odnesli dárkový poukaz věnovaný hlavním partnerem tour - cestovní kanceláří Snail Travel International.

Odměnění hráči se letecky podívají na 4 dny do Španělska na hřiště La Cala nebo Portugalska na hřiště Quinta da Marinha, kde si budou moci naplno užívat golfu! Cestovní kanceláři Snail Travel International děkujeme a těšíme se na spolupráci v následujích letech.

Hráči na druhých místech obdrželi poukaz na golfový víkend  pro 2 osoby v Golf Restoru Kaskáda a ze třetího místa se vydají na 2 dny za golfem do Golf & Spa Resortu Kunětická Hora. 

Všem partnerům a také hráčům velice děkujeme a těšíme se na další ročník v roce 2020, který budeme opět hrdě hostit u nás v Greensgate Golf & Leisure Resortu!Novinky

Klubové poplatky pro sezonu 2023 vyhlášeny

Klubové poplatky pro sezónu v období 15.3. - 14.11.2023

Cross Country na Dýšině proběhne v říjnu

CROSS COUNTRY se uskuteční 31. října 2021. V loňském roce se tento podzimní turnaj kvůli koronaviru nekonal. Pojďme se ale...

Kam dál

Nastavení Cookies

© Greensgate 2024, Design by Beneš & Michl