MENU
Aktuality Fanděte na LET - letos na Karlštejně

Fanděte na LET - letos na Karlštejně

Dovolte nám, abychom Vás jménem Premier Sports, jako promotéra turnaje a Vašeho golfového klubu pozvali na prestižní golfovou událost Ladies European Tour, kterou se podařilo po třech letech opět přivést do České republiky. 

Tipsport Czech Ladies Open 2019 se uskuteční v termínu od pátku 23. do neděle 25. srpna v Golf Resort Karlštejn.

Turnaje se zúčastní 138 hráček z 25 zemí celého světa a mezi nimi nebude chybět až 18 nejlepších českých profesionálních i amatérských golfistek. Fanouškům golfu se představí prakticky všechny nejlepší hráčky z LET (aktuální startovní listina:

https://ladieseuropeantour.com/reports-page/?tourn=1919&report=https://info.ladieseuropeantour.com/tic/tmentry.cgi?tourn=1919~season=2019~alphaorder~), např. Carly Booth, Meghan Maclaren, Leona Maguire, Lydia Hall či Hannah Burke.

Na startu bude i vítězka LET z roku 2013, který se konal u nás Greensgate Golf, Ann-Kathrin Lindner ???? Tak pojďte fandit s námi ????????

Věříme, že si najdete čas alespoň na chvíli na Karlštejn zavítat a tento golfový svátek si užijete. Máme pro vás připravená parkovací místa přímo v prostorách golfového areálu a jeho přilehlém okolí. Zároveň bude k dispozici dostatek nápojů k osvěžení.

 

www.czechladiesopen.cz/cs/

ladieseuropeantour.com/

 

Greensgate

© Greensgate 2020, Design by Beneš & Michl