MENU
Novinky Finálové kolo Seniorského Trianglu 2019

Finálové kolo Seniorského Trianglu 2019

Tour SENIOR TRIANGL 2019 byla zakončena finálovým turnajem na hřišti Dýšina. Nemohli jsme si přát více, než ten nádherný den plný slunce, bezvětří a pohledů do okolní probarvené podzimní přírody. Krásný golfový zážitek. Cannon start zaručoval plynulost hry a pochybilo všech deset hráčů, kteří se na poslední chvíli odhlásili nebo vůbec nepřijeli na turnaj.

Znalost hřiště se projevila ve výsledcích finálového kola, kde v kategorii netto zvítězil Jan Koenigsmark s 39-ti stb. body a vylepšeným hcp na 14,5, v kategorii brutto Václav Bílý s 28 brutto body. Gratulujeme. Vložené soutěže měla plně v rukou Jaroslava Hůlová. Na ostrovní 11-té jamce míček těsně minul jamku a zastavil se 1,78m od jamky. V soutěži longest drive na jamce č. 17 o dobrých 8m překonala drive domácí hráčky Venduly Kydlíčkové. V soutěži mužů to byl nejdelší drive Honzy Koenigsmarka. Tyto výkony byly oceněny již zaběhnutou cenou, tj. dlouhým a krátkým slámem.

Po chutném obědě následovalo i vyhlášení výsledků celé tour SENIOR TRIANGL 2019. Oceněno bylo hodnotnými cenami (vochery na hru, vouchery na odběr golfového zboží v prodejně Sympakt v hodnotě od 5.000,-Kč do 3.000,-Kč a golfovými míčky) vždy 5 hráčů dle žebříčku tour z každé kategorie brutto i netto a dalších 5 hráčů, ale pouze přítomných ve finálovém turnaji, jednotnou cenou – voucherem na odběr golfového zboží v hodnotě 1.000,-Kč. Ze sponzorských dárků (triček, golf. doplňků a voucherů na hru hřiště Alfrédov) byla provedena tombola ze všech score carts hráčů finálového kola.

Příjemná atmosféra a individuální poděkování hráčů nás povzbudilo do přípravy dalšího, již 5. ročníku tour SENIOR TRIANGL 2020 a doufáme v přízeň zúčastněných golfových klubů a hlavně účast hráčů v další golfové sezoně.

Za soutěžní výbor ještě jednou všem zúčastněným hráčům děkuje a oceněným gratuluje

Honza Hrádek a Jarka Müllerová

Novinky

Klubové poplatky pro sezonu 2023 vyhlášeny

Klubové poplatky pro sezónu v období 15.3. - 14.11.2023

Cross Country na Dýšině proběhne v říjnu

CROSS COUNTRY se uskuteční 31. října 2021. V loňském roce se tento podzimní turnaj kvůli koronaviru nekonal. Pojďme se ale...