MENU
Novinky Pohár regionů 2018

Pohár regionů 2018

Naše družstvo žen získalo zlaté medaile!

Vrcholem seniorské tour SENIOR TRIANGL byla účast v celorepublikovém Poháru regionů 2018, který se konal na Dýšině ve dnech 16. - 17. 10. 2018.

Za naši tour se ho zúčastnilo družstvo mužů ve složení : Jan Zedníček, Petr Černý, Václav Fejt, Michal Boháček, Lumír Končal, Petr Michel, Ladislav Štrunc, Jan Koenigsmark, Ivan Riegl a Antonín Müller pod vedením kapitána Jana Hrádka. Od zisku bronzové medaile je dělily pouze dvě rány.

Družstvo žen ve složení: Květa Nejdlová, Blanka Konečná, Jaroslava Hůlová, Jaroslava Kejmarová, Hana Pšeničková a kapitánka Jaroslava Müllerová, přesvědčivě vyhrálo a získalo zlaté medaile, vč. putovního poháru, který bude umístěn po celý rok v Greensgate Golf Clubu.

zleva Blanka Konečná, Květa Nejdlová, Hanka Pšeničková, Jarka Kejmarová, Jarka Hůlová,  dole kapitánka Jarka Müllerová

Novinky

Klubové poplatky pro sezonu 2023 vyhlášeny

Klubové poplatky pro sezónu v období 15.3. - 14.11.2023

Cross Country na Dýšině proběhne v říjnu

CROSS COUNTRY se uskuteční 31. října 2021. V loňském roce se tento podzimní turnaj kvůli koronaviru nekonal. Pojďme se ale...

Kam dál

Nastavení Cookies

© Greensgate 2024, Design by Beneš & Michl