MENU
Novinky Turnaj párů 2019 zná své vítěze

Turnaj párů 2019 zná své vítěze

A je to za námi, oblíbený Turnaj párů - texas scramble a známe jeho vítěze i pro letošní ročník! Na putovním poháru se letos objeví jméno již desáté dvojice. 

Kategorii netto s odečtem HCP ovládli Pavel a Václava Kydlíčkovi, druhé místo patřilo Kateřině a Kamilovi Maškovým a třetí pozici uhájili manželé Lenka a Zdeněk Kantoříkovi. Každoročně také vyhlašujeme vítěze v brutto kategorii bez odečtu HCP a zde již poněkolikáté zvítězili Eva a Ivan Hlaváčkovi s 68 ranami. Vložené soutěže ovládl Zdeněk Kantořík a Eva Hlaváčková. Vyhlášen byl i pár s nejhorším výsledkem, pro který nádhernou cenu z Bogner shopu věnoval Ivan Hlaváček – jména zveřejňovat nebudeme J A nově jsme vyhlásili také nejlépe sladěný pár a tuto cenu získali manželé Soukupovi. Ne vždy to bylo snadné, ale páry předvedly skvělou souhru a tak hra pro ně byla především zábavou.

Slavnostní večeře byla zahájena welcome drinkem, následoval bohatý raut a následně vyhlášení výsledků. Pro vítěze byly připraveny krásné ceny, např. vouchery na golfová hřiště, exklusivní vína a medy věnovaný manžely  Bečaverovými. Každá dvojice na závěr večera obdržela dárkové balení medů, které společně připravil Ivan Hlaváček s manžely Bečaverovými. A letos novinka – každá dáma si odnášela nádhernou růži.

Výsledky kategorie:

brutto

netto

Doufáme, že si páry tento turnaj užili a příští rok na viděnou!Novinky

Klubové poplatky pro sezonu 2023 vyhlášeny

Klubové poplatky pro sezónu v období 15.3. - 14.11.2023

Cross Country na Dýšině proběhne v říjnu

CROSS COUNTRY se uskuteční 31. října 2021. V loňském roce se tento podzimní turnaj kvůli koronaviru nekonal. Pojďme se ale...

Kam dál

Nastavení Cookies

© Greensgate 2024, Design by Beneš & Michl